27.09.2021

Додаткові послуги салону краси, які допоможуть збільшити середній чек за педикюр

Кожен майстер нігтьового сервісу періодично замислюється над тим, як збільшити свій дохід. Як показує практика, найдієвішим способом може стати збільшення середнього чека за послуги салону краси завдяки пропозиції супутніх процедур. Реалізувати цю ідею можна з використанням продукції Shelly™. Наприклад, можна використовувати шкарпетки для педикюру, спа-ванну і гель-кератолітик «М'яке лезо».

Які додаткові послуги педикюру можуть зацікавити клієнта?

Використовуючи продукцію Shelly™, майстер педикюру може запропонувати своїм клієнтам такі додаткові процедури:

  1. Догляд за шкірою стоп зі шкарпетками для педикюру. Шкарпетки містять емульсію, яка живить і зволожує шкіру стоп, а також зміцнює нігті та готує їх до подальшого нанесення покриття. З ними педикюр стає швидшим та більш гігієнічним.
  2. Підготовка стоп до педикюру за допомогою спа-ванни. Процедура допомагає підготувати шкіру стоп до очищення, пом'якшує грубу та ороговілу дерму. До складу ванночки входять протизапальні, бактерицидні та заспокійливі компоненти. Крім цього, спа-ванна зміцнює нігті та знімає втому ніг.
  3. Видалення натоптишів і мозолів за допомогою гелю-кератоліка. Процедура допомагає швидко та безпечно видалити ороговілі шкіру, позбутися мікротріщин, зробити дерму більш м'якою і пружною.

 

Як розрахувати ціни на додаткові послуги до педикюру?

Розраховуючи вартість нової процедури, важливо, щоб вона залишалася доступною для клієнта і при цьому дозволяла майстру отримати додатковий дохід. З чого складається ціна:

  1. Вартість витратних матеріалів. Наприклад, якщо вартість флакона засобу, який використовується для проведення процедури, дорівнює 200 грн, і її вистачає для проведення 10 сеансів, собівартість однієї дорівнюватиме 20 грн. Розраховуємо по такій формулі: вартість засобу/кількість (об'єм засобу на одну процедуру) плюс робота майстра.
  2. Додатково необхідно додати ціну інших витратних матеріалів (пилочки, щіточки, засоби для ножних ванночок і т. д.), а також вартість роботи майстра. В середньому вартість чека збільшиться ще на 50-100 грн залежно від процедури.

Виходячи з цього, вартість процедури по догляду за шкірою стоп обійдеться клієнтові у 398/10 + 50 = 89,80 або 90 грн. Якщо врахувати, що вартість педикюру дорівнює 300 грн, то разом з додатковою процедурою клієнт заплатить на 30% більше, а саме 300 + 90 = 390 грн.

Підготовка стоп до педикюру з використанням спа-ванни буде коштувати 198/25 + 50 = 58 грн. Вибравши цю процедуру в якості додаткової, клієнт заплатить на 20% більше або 300 + 60 = 360 грн.

Видалення мозолів і натоптишів буде коштувати 188/10 + 50 = 68,8, або 70 грн. Середній чек збільшується на 23%, а загальна вартість складе 300 + 70 = 370 грн.

Використання косметики Shelly™ дозволить майстру педикюру залучити нових і задовольнити діючих клієнтів унікальними процедурами. Крім цього, такий підхід допоможе заробляти на 20-30% більше.

Набір шкарпеток для педикюру Shelly 10 шт.

Спа-ванна для прискореної підготовки до педикюру М'яке лезо Shelly 500 мл

Гель-кератолітик для видалення мозолів і натоптишів М'яке лезо Shelly 200 мл Гель-кератолітик для локального застосування М'яке лезо Shelly 100 мл
Схожі статті
Телефонна підтримка та консультації
Доставка по
всій Україні
Унікальні рецептури
Сертифікована продукція

Крути колесо та отримай
гарантований подарунок!

Sorry, your browser doesn't support canvas. Please try another.

Крутити