10.09.2021

Додаткові послуги салону краси з продукцією Shelly™ для манікюру, прорахунок вартості

Розширивши список процедур, майстер може не тільки розраховувати на лояльність клієнтів та додатковий прибуток, але й залучити нових відвідувачів, зацікавлених в унікальних послугах.

Для реалізації цієї ідеї знадобиться продукція Shelly™: гідрогелева маска для рук, спа-ванни та рукавички для манікюру. Давайте докладніше розберемо кожну послугу, а також прорахуємо вартість.

Чим урізноманітнити прайс салону краси на послуги?

Використовуючи продукцію Shelly™, будь-який салон краси зможе запропонувати своїм клієнтам такі додаткові процедури:

  1. Зволоження шкіри рук, зміцнення нігтів та пом'якшення кутикули. Для цього можна використовувати спеціальні рукавички для манікюру. Вони містять поживну емульсію, здатну підготувати нігті до полірування і нанесення покриття. До її складу входять колаген, кератин та екстракт лотоса. Завдяки одноразовим рукавичкам для манікюру тепер не потрібно використовувати ванночку. Досить надіти рукавички та почекати 10-15 хвилин, після чого можна приступати безпосередньо до манікюру.
  2. Підготовка рук і ніг до процедури за допомогою спа-ванни. Для її проведення використовується спеціальний засіб, до складу якого входять сечовина, алантоін, ефірні масла лемонграса і чайного дерева. Вони мають протизапальну, заспокійливу та бактерицидну властивість. Процедура сприяє розм'якшенню ороговілої шкіри, зміцненню нігтів та зняттю втоми.
  3. Гідрогелеві маски для догляду за руками. Вони використовуються для живлення, зволоження шкіри, її відновлення та боротьби з різними проблемами, в тому числі зморшками і пігментними плямами. Серед розмаїття гідрогелевих масок Shelly™ можна вибрати засіб з ягодами годжі, пелюстками троянд або волошки.

Як розрахувати ціну на послуги салону краси?

Вносячи в прайс-лист салону краси нові послуги, важливо правильно розрахувати їх вартість, щоб вона була прийнятною для клієнта та вигідною для майстра. Як це зробити:

  1. При формуванні вартості послуги необхідно відштовхуватися від ціни витратних матеріалів. Наприклад, вартість банки маски становить 288 грн. Даної кількості достатньо для проведення 10 процедур. Виходить, що собівартість 1 процедури з використанням цього засобу дорівнює 28,8 грн. Розраховуємо за формулою: вартість засобу/кількість засобу на одну процедуру плюс робота майстра.
  2. Додатково до вартості салонної процедури включають витрати на інші матеріали та націнку за роботу майстра.

Таким чином вартість процедури зволоження шкіри рук, зміцнення нігтів і пом'якшення кутикули за допомогою рукавичок для манікюру буде коштувати: 298/10 + 70 = 99,8 грн. Виходить, вартість манікюру збільшитися на третину і становитиме (при середній вартості 300 грн): 300 + 100 = 400 грн.

Додаткова підготовка рук до манікюру за допомогою спа-ванни буде коштувати – 198/25 + 70 = 77,92 (вартість манікюру збільшиться на 78 грн., або 26%).

Проведення гідрогелевих масок для догляду за руками обійдеться клієнтові в 288/10 + 70 = 98,8 грн. Це збільшить вартість проведення манікюру на 100 грн, або 33%.

Використання продукції Shelly™ для манікюру дозволяє досягти максимального ефекту – спростити процес і позбутися різних проблем, а також отримати майстру додатковий прибуток та підвищити вартість середнього чеку процедури манікюру.

Набір рукавичок для манікюру Shelly 10 шт.

Гідрогелева маска для рук з пелюстками волошки Shelly 200 г

Гідрогелева маска для рук з пелюстками троянди Shelly 200 г Спа-ванна для прискореної підготовки до манікюру 500 мл
Схожі статті
Телефонна підтримка та консультації
Доставка по
всій Україні
Унікальні рецептури
Сертифікована продукція