21.06.2021

Масаж рук після манікюрних процедур: правила та рекомендації

Будь-яка сучасна дівчина приділяє чимало часу і коштів на догляд за нігтями, при цьому більшість роблять манікюр в салоні або у приватного спеціаліста. Крім безпосередньої обробки нігтьової пластини і кутикули майстер манікюру може включити додаткову процедуру -  масаж рук,  яка тільки додасть цінності до основої послуги. Такий приємний підхід сподобається будь-якому клієнту, і він обов'язково звернеться до вас знову. Насправді, нічого складного тут немає, але є ряд нюансів, які необхідно враховувати, і саме про них ви дізнаєтеся з чергового огляду від експертів Shelly.

Навіщо потрібен масаж для рук?

Масажні техніки використовують в своїй діяльності найрізноманітніші фахівці, і майстри манікюру не виняток. Сукупність натискаючих, розтираючих рухів, погладжування та вібрації дозволяє одночасно принести задоволення клієнту і поліпшити його самопочуття.

Основні цілі виконання масажу рук:

 • усунення напруги в кистях рук, яка накопичується від роботи за комп'ютером, носіння важких предметів, виконання одноманітних механічних дій (складання виробів, шиття, нарізання продуктів і т.д.);
 • посилення кровопостачання і профілактика тунельного синдрому зап'ястного каналу;
 • поліпшення стану шкіри рук завдяки використанню спеціальних кремів з ефектами омолодження і загоювання;
 • прискорення росту нігтів;
 • досягнення максимально можливої ​​релаксації - якщо масаж буде таким же якісним, як і манікюрні процедури, то постійна клієнтура вам гарантована.

Не варто забувати і про самомасаж, адже руки майстра - його робочий інструмент, який потрібно підтримувати в ідеальному стані!

Поради від професіоналів, як правильно робити масаж рук

В даному випадку мова йде не про медичний масаж, тому використовувати його можна без спеціальних сертифікатів і практикуючись на собі, головне - все робити правильно. Ще один плюс - крім хорошого крему з натуральними компонентами вам не потрібно буде ніяких додаткових засобів. Перед тим як починати, необхідно переконатися у відсутності протипоказань, серед яких артрит і артроз, папіломи в області впливу, відкриті рани, алергічні або інші висипання на шкірі.

Масаж рук проводиться в декілька етапів:

 1. Антисептична обробка рук майстра і клієнта.
 2. Розігрівання шкіри за допомогою акуратних розтирань від зап'ястя до зони передпліч.
 3. Ретельне опрацювання кисті, починаючи від погладжування до інтенсивних кругових рухів. Приділити увагу потрібно кожній фаланзі.
 4. Нетривалі (на 2-4 секунди) затиснення нігтьових пластин.
 5. Розминка долонь і кісточок з періодичним погладжуванням передпліч.
 6. Обертання і трясіння кисті та пальців.
 7. Заспокійливі погладжуюючі рухи у напрямку від передпліч до зап'ясть.

Всі рухи повинні бути м'якими і спокійними. Загальна тривалість процесу 10-20 хвилин, тобто по 5-10 хвилин на кожну руку.

Схожі статті
Телефонна підтримка та консультації
Доставка по
всій Україні
Унікальні рецептури
Сертифікована продукція