21.06.2021

Масаж рук після манікюрних процедур: правила та рекомендації

Будь-яка сучасна дівчина приділяє чимало часу і коштів на догляд за нігтями, при цьому більшість роблять манікюр в салоні або у приватного спеціаліста. Крім безпосередньої обробки нігтьової пластини і кутикули майстер манікюру може включити додаткову процедуру -  масаж рук,  яка тільки додасть цінності до основої послуги. Такий приємний підхід сподобається будь-якому клієнту, і він обов'язково звернеться до вас знову. Насправді, нічого складного тут немає, але є ряд нюансів, які необхідно враховувати, і саме про них ви дізнаєтеся з чергового огляду від експертів Shelly.

Навіщо потрібен масаж для рук?

Масажні техніки використовують в своїй діяльності найрізноманітніші фахівці, і майстри манікюру не виняток. Сукупність натискаючих, розтираючих рухів, погладжування та вібрації дозволяє одночасно принести задоволення клієнту і поліпшити його самопочуття.

Основні цілі виконання масажу рук:

 • усунення напруги в кистях рук, яка накопичується від роботи за комп'ютером, носіння важких предметів, виконання одноманітних механічних дій (складання виробів, шиття, нарізання продуктів і т.д.);
 • посилення кровопостачання і профілактика тунельного синдрому зап'ястного каналу;
 • поліпшення стану шкіри рук завдяки використанню спеціальних кремів з ефектами омолодження і загоювання;
 • прискорення росту нігтів;
 • досягнення максимально можливої ​​релаксації - якщо масаж буде таким же якісним, як і манікюрні процедури, то постійна клієнтура вам гарантована.

Не варто забувати і про самомасаж, адже руки майстра - його робочий інструмент, який потрібно підтримувати в ідеальному стані!

Поради від професіоналів, як правильно робити масаж рук

В даному випадку мова йде не про медичний масаж, тому використовувати його можна без спеціальних сертифікатів і практикуючись на собі, головне - все робити правильно. Ще один плюс - крім хорошого крему з натуральними компонентами вам не потрібно буде ніяких додаткових засобів. Перед тим як починати, необхідно переконатися у відсутності протипоказань, серед яких артрит і артроз, папіломи в області впливу, відкриті рани, алергічні або інші висипання на шкірі.

Масаж рук проводиться в декілька етапів:

 1. Антисептична обробка рук майстра і клієнта.
 2. Розігрівання шкіри за допомогою акуратних розтирань від зап'ястя до зони передпліч.
 3. Ретельне опрацювання кисті, починаючи від погладжування до інтенсивних кругових рухів. Приділити увагу потрібно кожній фаланзі.
 4. Нетривалі (на 2-4 секунди) затиснення нігтьових пластин.
 5. Розминка долонь і кісточок з періодичним погладжуванням передпліч.
 6. Обертання і трясіння кисті та пальців.
 7. Заспокійливі погладжуюючі рухи у напрямку від передпліч до зап'ясть.

Всі рухи повинні бути м'якими і спокійними. Загальна тривалість процесу 10-20 хвилин, тобто по 5-10 хвилин на кожну руку.

Схожі статті
Телефонна підтримка та консультації
Доставка по
всій Україні
Унікальні рецептури
Сертифікована продукція

Крути колесо та отримай
гарантований подарунок!

Sorry, your browser doesn't support canvas. Please try another.

Крутити