25.06.2021

Практика допродажів в салонах краси: вибір технік, перспективи співпраці з Shelly™

Техніки допродажів. Ефективна робота з клієнтами

Бути успішними в індустрії краси в умовах жорсткої конкуренції непросто. Клієнта потрібно якось залучити й утримати, паралельно домагаючись того, щоб він приносив якомога більший прибуток. У такій ситуації на допомогу приходять техніки додаткових продажів, які допомагають задовольнити потреби клієнта з максимальною вигодою для бізнесу і репутації. Вони відрізняються підходом, складністю виконання і результативністю. В даному огляді ми розповімо, як використовувати додаткові продажі в салоні краси, щоб виділятися на тлі інших, формувати позитивний імідж і при цьому набагато більше заробляти.

Що таке крос продажі та апсейлінг?

Метою будь-якого бізнесу є отримання прибутку, але в сфері послуг особливо важливо, щоб застосовані для досягнення цього методики були не на шкоду іміджу компанії і забезпечували задоволеність клієнтури. Допродажі, «перехресні продажі», або Cross-sell, - це пропозиція супутнього або взаємопов'язаного товару крім того, який людина вже придбала. Наприклад, тому, хто приходить зробити педикюр або манікюр в вашому салоні, можна сміливо запропонувати купити засоби для домашнього догляду за нігтями Shelly™: СПА-ванни, креми, лосьйони і т.д. Суть додаткових продажів не в тому, щоб стимулювати клієнта витратити гроші на «дурницю», а отримати додаткову користь від відвідування за рахунок спеціально підібраних для нього товарів.

Ще один спосіб підвищити прибутковість роботи компанії - використовувати техніку Up-sell, яку ще називають «продажі вгору» або апсейлінг. В даному випадку мається на увазі заміна початкового продукту на альтернативний або більш дорогий з таким посилом, що від нього людина отримає набагато більше користі і задоволення. Наші партнери отримують можливість пропонувати відвідувачам не тільки стандартний нігтьовий сервіс, а повноцінний СПА-манікюр або педикюр з інноваційними фірмовими масками і професійним масажем.

Залежно від особливостей роботи салону можна застосовувати одну або обидві техніки продажів, головне - бути впевненими в якості продукції, що продається, а це допоможе забезпечити пряме співробітництво з нашою компанією-виробником натуральної косметики.

Як домогтися збільшення середнього чека?

Ось кілька рекомендацій, які допоможуть домогтися підвищення прибутку за рахунок додаткових продажів та збільшити середній чек від 30% до 50%:

  • пропонуйте різноманітні знижки та робіть індивідуальні спецпропозиції постійним та новим клієнтам;
  • розміщуйте супутні товари на видному місці в холі і кабінетах майстрів, щоб у людини відразу виникав до них підсвідомий інтерес;
  • розширюйте спектр пропонованих додаткових товарів;
  • враховуйте вартість вихідного товару;
  • не соромтеся прямо пропонувати щось купити;
  • навчіть персонал принципам продуктивного спілкування з клієнтами.

Про додаткові процедури з продуктами від Shelly™, які значно впливають на підвищення середнього чеку та збільшення продажів ми розповімо в наступних статтях.

Набір рукавичок для манікюру Shelly 10 шт. Набір шкарпеток для педикюру Shelly 10 шт.
Гідрогелева маска для рук з ягодами годжі Shelly 200 г
Спа-ванна для прискореної підготовки до манікюру і педикюру М'яке лезо Shelly 500 мл
Схожі статті
Телефонна підтримка та консультації
Доставка по
всій Україні
Унікальні рецептури
Сертифікована продукція

Крути колесо та отримай
гарантований подарунок!

Sorry, your browser doesn't support canvas. Please try another.

Крутити