16.06.2021

Спільна акція компанії ProCare з благодійним фондом "Таблеточки"

Завершилася благодійна акція "Лимон" від Фонду «Таблеточки», в якій наша компанія ProCare прийняла участь. Мета акції була зібрати 1 млн грн на допомогу онкохворим дітям. Партнер акції - Фонд Бориса Ложкіна, подвоїв зібрану суму.

Героєм акції став підопічний фонду "Таблеточки" - Женя, який переміг рак і в червні святкував свій 7-й день народження. Завдяки благодійникам Женя переміг і буде святкувати Дні народження без хвороби. Та є ще сотні дітей, які борються за перемогу. Допоможіть і їм відсвяткувати багато днів народження. Адже раку не місце на дитячому святі.

Наші діти - наше майбутнє!

В Україні гостро стоїть проблема дитячої онкології. Будь-яку проблему можна вирішити спільно. Компанія ProCare допомагає розвивати культуру системної благодійності в Україні та приєднується до фонду «Таблеточки», щоб підтримати підопічних фонду!

Мета нашої спільної акції - зібрати кошти, необхідні онкохворим дітям і їх батькам, яким потрібна допомога!

Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно купити на нашому сайті Крем для рук та нігтів з колагеном, еластином та екстрактом півонії Shelly 45 мл 

Купуючи наші товари - ви допомагаєте дітям і даруєте їм одужання! З кожної упаковки крему 5 грн будуть перераховані у фонд «Таблеточки».

Акція реалізується до 31 грудня 2021 року.

Схожі статті
Телефонна підтримка та консультації
Доставка по
всій Україні
Унікальні рецептури
Сертифікована продукція

Крути колесо та отримай
гарантований подарунок!

Sorry, your browser doesn't support canvas. Please try another.

Крутити