16.06.2021

Спільна акція компанії ProCare з благодійним фондом "Таблеточки"

Завершилася благодійна акція "Лимон" від Фонду «Таблеточки», в якій наша компанія ProCare прийняла участь. Мета акції була зібрати 1 млн грн на допомогу онкохворим дітям. Партнер акції - Фонд Бориса Ложкіна, подвоїв зібрану суму.

Героєм акції став підопічний фонду "Таблеточки" - Женя, який переміг рак і в червні святкував свій 7-й день народження. Завдяки благодійникам Женя переміг і буде святкувати Дні народження без хвороби. Та є ще сотні дітей, які борються за перемогу. Допоможіть і їм відсвяткувати багато днів народження. Адже раку не місце на дитячому святі.

Наші діти - наше майбутнє!

В Україні гостро стоїть проблема дитячої онкології. Будь-яку проблему можна вирішити спільно. Компанія ProCare допомагає розвивати культуру системної благодійності в Україні та приєднується до фонду «Таблеточки», щоб підтримати підопічних фонду!

Мета нашої спільної акції - зібрати кошти, необхідні онкохворим дітям і їх батькам, яким потрібна допомога!

Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно купити на нашому сайті Крем для рук та нігтів з колагеном, еластином та екстрактом півонії Shelly 45 мл 

Купуючи наші товари - ви допомагаєте дітям і даруєте їм одужання! З кожної упаковки крему 5 грн будуть перераховані у фонд «Таблеточки».

Акція реалізується до 31 грудня 2021 року.

Схожі статті
Телефонна підтримка та консультації
Доставка по
всій Україні
Унікальні рецептури
Сертифікована продукція