12.05.2023

Другий тур проєкту для курсів і шкіл манікюру та педикюру – «SPA Time від Shelly™»!

В квітні 2023 завершився перший тур, який тривав 6 місяців! Кожна школа отримувала засоби для догляду за шкірою рук та ніг Shelly™ - безкоштовно, а також бонуси та промокоди на знижки! Ми отримали багато позитивних відгуків та вражень від учасників проєкту, тому оголошуємо набір на другий тур проєкту  для ОНЛАЙН та ОФЛАЙН курсів і шкіл манікюру та педикюру. 

Наша мета - допомогти викладачам у їх непростій справі та урізноманітнити процес навчання,  зробити його більш цікавим та сповненим нових емоцій.

 СПА-година з Shelly™ 2.0! В чому суть?

Після завершення навчання, ваші учні мають можливість протестувати всі засоби Shelly™ на собі. Кожна школа, яка візьме участь у проєкті протягом 6 місяців, буде отримувати 1 раз на 2 місяці бокс із засоби для догляду за шкірою рук та ніг Shelly™ - безкоштовно! (кількість продукції буде залежати від чисельності студентів, які пройдуть навчання у вашій школі).

Що потрібно від вас? 

  • Під час навчальних курсів виділити годину часу на спа-процедури від Shelly™, отримати задоволення та досвід. Виграшне поєднання!
  • Ділитися моментами навчання з Shelly™ в інстаграмі під хештегом #spashelly2.0 (робіть сторіс і пости про SPA-Time від Shelly™ і не забувайте ставити хештег та відмічати сторінку @shelly_care, щоб ми їх побачили)

 

 

Проєкт буде проходити у декілька етапів:

1.     Заповнення анкети (для того, щоб ми могли підготувати найкращі умови співпраці, нам потрібно з вами ближче познайомитись)

2.     На основі заповнених анкет ми оберемо 20 учасників з усієї України. Хто не потрапив у 20-ку не сумуйте: по-перше, всіх хто заповнить анкету чекають подарунки. По-друге, у вас ще буде шанс потрапити до нашого проєкту у наступному турі в 2023 році.

3.     Для викладачів онлайн-курсів та шкіл ми згенерували унікальні промо-коди на знижку 20% для ваших учнів, які проходять онлайн навчання + СЕКРЕТНИЙ БОНУС для викладачів.

4.     Для всіх, хто залишив заявку на участь, але не пройшов у проєкт, ми даруємо промокод на 10% знижки.

5.     Серед 20 учасників, чий промокод використають більше 100 разів, ми розіграємо Iphone 14!

 

Другий тур оголошуємо відкритим!

Анкети приймаємо до 21.05.23 включно, а через 5 днів оголосимо  20-ку учасників!

 ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

 

Схожі статті
Телефонна підтримка та консультації
Доставка по
всій Україні
Унікальні рецептури
Сертифікована продукція

Крути колесо та отримай
гарантований подарунок!

Sorry, your browser doesn't support canvas. Please try another.

Крутити